2015

Harold ile Muhteşem Bir Deneyim Yaşadık…

watsu3_2015(14)

Davetimizi kırmayarak ilerlemiş yaşına rağmen Türkiye’ye ilk defa gelerek bize su dünyasında yeni bir deneyim yaşatan Harold Dull’a teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu deneyime ev sahipliği yapan Bakırköy Belediyesi Engelliler Merkezi yöneticilerine de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Eğitimlerimiz sırasındaki İngilizce-Türkçe çevirimizi gerçekleştiren ve Organizasyonda büyük emeği geçen sayın Dr. Ertan TÜFEKÇİOĞLU’na da teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Harold Türkiye’de Watsu-3 Deneyimi

HARULD

8 yıldır devam eden Watsu eğitim çalişmalarımızı Watsu 3 ile taçlandırıyoruz! Watsu tarihindeki en önemli kişi ile Watsu Türkiye tarihindeki bu en önemli organizasyonu kaçırmayın! Tarih: 17-22 Eylül 2015 (6 Gün) Yer: Bakırköy Atatürk Yaşam Köyü / İSTANBUL ON KAYIT ÜCRETI: 250 EURO Toplam 750 Euro kurs ücretinin 11 Eylül 2015 tarihine kadar aşağıdaki hesap numaralarına yatırılması gerekmektedir. Göksel Ozan – ... Devamını Oku »

Watsu-1 ve Watsu-2 Eğitimleri 2015

watsu-1-2 2015 (3)

8-17 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimlerimiz Hollandalı eğitmenimiz Basia Szpak ile başarılı bir şekilde tamamlandı. Katılımcıların farklı bir deneyime sahip olduğu bu eğitimlerden oldukça keyif aldıkları görülmüştür. Eğitimimiz için bize Havuz kullanımını açan Etiler Romatem’e ve Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Merkezi Rehabilitasyon havuzu yetkililerine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Watsu-1 Katılımcıları Öykü Funda Akıncı BURSA ismail ... Devamını Oku »