2017

Watsu-3 Eğitimi Eylül’de İstanbul’da

watsu-3_afis

Watsu 1 ve 2 eğitimlerinin ardından Watsu-3 ile deneyimlerinizi bir kat daha arttırıyoruz. Eğitim Tarihleri: 5-9 Eylül 2017 Egitmenimiz Tomasz Zagorski. Son kusak Watsu Egitmenlerinin en umut vaad edeni. Ayrica Dr. Ertan Tufekcioglu ve Goksel Ozan da kurs boyunca ögrencilerin gelisimine destek olacaklardir. Kurs dili Turkcedir. Ingilizceden ceviri yapilacaktir. Sertifikalarımız uluslarasi geçerliliğe sahiptir. Bu sertifikalar ile sadece rehabilitasyon merkezlerinde degil ... Devamını Oku »

Watsu Eğitimleri İçin Atafiz Rehabilitasyon Merkezine Teşekkür Ederiz

2017_egitimleri (65)

2-11 Temmuz 2017 Tarihleri arasında İstanbul Ataşehirde bulunan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehablitasyon Merkezinde gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimleri çok verimli geçti. Katılımcıların eğitimlerden çok memnun kaldığı ve yaşadıkları deneyimin muhteşem olduğunu ifade ettiler. Bu güzel organizasyona verdiği destek ve misafirperverliği için Ataşehir Atafiz Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimine çok teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

WATSU 1-2 EĞİTİMLERİ (Temmuz 2017)

watsu_2017

Watsu eğitimlerine tekrar basliyoruz. Ozellikle egitimlere bugune kadar katilamamis olan saglik uzmanlarindan masorlere, spor egitimcilerinden, fizyoterapistlere, hidroterapistlerden , ozel egitimcilere kadar pekcok meslek gurubunda calisanlar icin onemli bir firsat. Zira ilk 50 saatlik eğitimde  Watsu ile tanisacak, 2. 50 saatlik kurs ile becerilerinizi pekisterecek ve gelistericeksiniz. Egitmenimiz Tomasz Zagorski. Son kusak Watsu Egitmenlerinin en umut vaad edeni. Ayrica Dr. Ertan ... Devamını Oku »