Son Haberler

Watsu-3 Eğitimi Eylül’de İstanbul’da

watsu-3_afis

Watsu 1 ve 2 eğitimlerinin ardından Watsu-3 ile deneyimlerinizi bir kat daha arttırıyoruz. Eğitim Tarihleri: 5-9 Eylül 2017 Egitmenimiz Tomasz Zagorski. Son kusak Watsu Egitmenlerinin en umut vaad edeni. Ayrica Dr. Ertan Tufekcioglu ve Goksel Ozan da kurs boyunca ögrencilerin gelisimine destek olacaklardir. Kurs dili Turkcedir. Ingilizceden ceviri yapilacaktir. Sertifikalarımız uluslarasi geçerliliğe sahiptir. Bu sertifikalar ile sadece rehabilitasyon merkezlerinde degil ... Devamını Oku »

Watsu Eğitimleri İçin Atafiz Rehabilitasyon Merkezine Teşekkür Ederiz

2017_egitimleri (65)

2-11 Temmuz 2017 Tarihleri arasında İstanbul Ataşehirde bulunan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehablitasyon Merkezinde gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimleri çok verimli geçti. Katılımcıların eğitimlerden çok memnun kaldığı ve yaşadıkları deneyimin muhteşem olduğunu ifade ettiler. Bu güzel organizasyona verdiği destek ve misafirperverliği için Ataşehir Atafiz Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimine çok teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

Harold ile Muhteşem Bir Deneyim Yaşadık…

watsu3_2015(14)

Davetimizi kırmayarak ilerlemiş yaşına rağmen Türkiye’ye ilk defa gelerek bize su dünyasında yeni bir deneyim yaşatan Harold Dull’a teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu deneyime ev sahipliği yapan Bakırköy Belediyesi Engelliler Merkezi yöneticilerine de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Eğitimlerimiz sırasındaki İngilizce-Türkçe çevirimizi gerçekleştiren ve Organizasyonda büyük emeği geçen sayın Dr. Ertan TÜFEKÇİOĞLU’na da teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Watsu-1 ve Watsu-2 Eğitimleri 2015

watsu-1-2 2015 (3)

8-17 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimlerimiz Hollandalı eğitmenimiz Basia Szpak ile başarılı bir şekilde tamamlandı. Katılımcıların farklı bir deneyime sahip olduğu bu eğitimlerden oldukça keyif aldıkları görülmüştür. Eğitimimiz için bize Havuz kullanımını açan Etiler Romatem’e ve Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Merkezi Rehabilitasyon havuzu yetkililerine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Watsu-1 Katılımcıları Öykü Funda Akıncı BURSA ismail ... Devamını Oku »

Watsu’yla Tanışmaya Hazır mısınız?

CIMG2445

SENİ EĞİTİMLERİMİZE BEKLİYORUZ WATSU, spa merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve özel havuzlarda kullanılan dünya çapında beğeni kazanan harika bir su içi terapi yöntemi. Alıcıda derin fiziksel ve duygusal rahatlamaya yol açan su içi iletişim tekniklerinin öğrenileceği ve devam eden seanslarla özel ihtiyaç sahiplerinin sağlık durumlarında daha kalıcı gelişim sağlayabilen WATSU EĞİTİMLERİ yakın zamanda BAŞLIYOR! Önümüzdeki Haziran, su içinde etkili beceriler kazanarak ... Devamını Oku »

Watsu-1 ve Watsu-2 Eğitimleri 2013-14

watsu5

Watsu-1: 26-3 0 Aralık 2013 Watsu-2: 1-5 Ocak 2014 Yer : İSTANBUL EĞİTMEN: TOMASZ ZAGORSKİ Polonya Akuatik Terapiler birliğinin başkanıdır. “Watsu for Athletes” yeni uygulama alan ının öncüsüdür. KURS İÇERİĞİ Watsu 1:Su terapilerinin temel vücut mekaniğinde uzmanlaştıran deneyimsel ve temel eğitimidir. Farkındalık ve nefesle uyum için hareketler akışkan bir formda öğretilir. Watsu 2: Su içi denge, hareket ve salınımlar daha fazla ... Devamını Oku »

Engelli Ailelerine Yeni Eğitim Yöntemleri Semineri Verildi

Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Abdusselam Köse, son yıllarda engellilerineğitiminde atlı binicilik ve suyla tedavi yöntemlerinin gözde teknikler olduğunu söyledi. Melikgazi Özel Eğitim Kurumu?nda Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Parladar moderatörlüğünde düzenlenen engelli eğitim seminerine, Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Abdusselam Köse, Öğretim Görevlisi Mustafa Kaya, . Doru Binicilik Engelli ... Devamını Oku »

Watsunun Etkileri

watsu-1-2 2015 (1)

Watsunun Etkileri   Fiziksel ve duygusal tıkanmaları açıcı etkisiyle Watsu tüm yaş guruplarında:  Su desteği ile eklemleri her tür baskıdan kurtarır. Sudaki hareketler omurga, belkemiği, kol ve bacakların bütününde zarif bir esneme sağlar.Karada yapılması mümkün olmayan bu hareketler harmonisi ile artan kan ve lenf dolaşımı bedeni toksik maddelerden ve makromoleküllerden daha hızlı temizler. Bağışıklık sistemi güçlenir ve vücut direnci artar. Suda bulunan ... Devamını Oku »