Foto Galeri

Watsu Eğitimleri İçin Atafiz Rehabilitasyon Merkezine Teşekkür Ederiz

2017_egitimleri (65)

2-11 Temmuz 2017 Tarihleri arasında İstanbul Ataşehirde bulunan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehablitasyon Merkezinde gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimleri çok verimli geçti. Katılımcıların eğitimlerden çok memnun kaldığı ve yaşadıkları deneyimin muhteşem olduğunu ifade ettiler. Bu güzel organizasyona verdiği destek ve misafirperverliği için Ataşehir Atafiz Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimine çok teşekkür ederiz.   Devamını Oku »

Harold ile Muhteşem Bir Deneyim Yaşadık…

watsu3_2015(14)

Davetimizi kırmayarak ilerlemiş yaşına rağmen Türkiye’ye ilk defa gelerek bize su dünyasında yeni bir deneyim yaşatan Harold Dull’a teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu deneyime ev sahipliği yapan Bakırköy Belediyesi Engelliler Merkezi yöneticilerine de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Eğitimlerimiz sırasındaki İngilizce-Türkçe çevirimizi gerçekleştiren ve Organizasyonda büyük emeği geçen sayın Dr. Ertan TÜFEKÇİOĞLU’na da teşekkür ederiz. Devamını Oku »

Watsu-1 ve Watsu-2 Eğitimleri 2015

watsu-1-2 2015 (3)

8-17 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Watsu-1 ve Watsu-2 eğitimlerimiz Hollandalı eğitmenimiz Basia Szpak ile başarılı bir şekilde tamamlandı. Katılımcıların farklı bir deneyime sahip olduğu bu eğitimlerden oldukça keyif aldıkları görülmüştür. Eğitimimiz için bize Havuz kullanımını açan Etiler Romatem’e ve Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Merkezi Rehabilitasyon havuzu yetkililerine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Watsu-1 Katılımcıları Öykü Funda Akıncı BURSA ismail ... Devamını Oku »