Watsu’yla Tanışmaya Hazır mısınız?

SENİ EĞİTİMLERİMİZE BEKLİYORUZ

WATSU, spa merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve özel havuzlarda kullanılan dünya çapında beğeni kazanan harika bir su içi terapi yöntemi.

Alıcıda derin fiziksel ve duygusal rahatlamaya yol açan su içi iletişim tekniklerinin öğrenileceği ve devam eden seanslarla özel ihtiyaç sahiplerinin sağlık durumlarında daha kalıcı gelişim sağlayabilen WATSU EĞİTİMLERİ yakın zamanda BAŞLIYOR!

Önümüzdeki Haziran, su içinde etkili beceriler kazanarak müşteri ve hastalarınızın sinir sistem çalışmasını dengeleyerek vücudun kendi kendini yenileme gücünü açığa çıkarmaya hazırlanın!

Daha önce eğitimlere katılarak bu becerilerini ilerletmek ve Watsu 3’e katılmak için gereken kayıtlı seanslarını tamamlamak isteyen su dostlarının da kaçırmaması gereken harika bir eğitim organizasyonu için çalışıyoruz. Watsu 1 ve Watsu 2 eğitimlerini tamamladıktan sonra Watsu 3 eğitimlerinin planlanmasına başlayacağız.

Amacımız, Watsu terapi tekniğini geliştirerek diğer su için beden çalışmalarına öncülük eden Harold Dull ile 2015 Eylül sonunda Watsu Konferansı öncesinde Watsu 3 eğitimlerini gerçekleştirmek.

Tüm detaylar Watsu Turkey Facebook sayfasından duyurulacaktır.

SENİ EĞİTİMLERİMİZE BEKLİYORUZ!

Suyla kal

Türkiye Watsu Ailesi